Pristatymas ir grąžinimas

1. Pristatymas

1.1 Pardavėjas įsipareigoja pristatyti užsakymą į Pirkėjo pasirinkta vietą. Atsiimti užsakymą gali tik Pirkėjo nurodytas asmuo, kurį Pirkėjas įrašo „gavėjo duomenys“ dalyje.
1.2. Formuodamas užsakymą Pirkėjas turi pasirinkti pristatymo ar atsiėmimo būdą ir perskaityti šalia esantį jo aprašymą. Apie užsakymo pristatymą Pardavėjas informuoja el. paštu.
1.3. Užsakymų pristatymo ar atsiėmimo būdai:
1.3.1. Atsiėmimas fotosalone – gavęs pranešimą el. paštu arba SMS Pirkėjas arba jo nurodytas asmuo turi atvykti atsiimti užsakymą į pasirinktą foto saloną. Atsiimant būtina žinoti užsakymo numerį ir gavėjo vardą ir pavardę. Užsakymus būtina atsiimti per 30 kalendorinių dienų, nuo jų pristatymo.
1.3.2. Atsiėmimas siuntų terminale – gavęs pranešimą SMS žinute ir/arba el. paštu su terminalo dėžutės atidarymo PIN kodais Pirkėjas turi atvykti atsiimti užsakymo į pasirinktą siuntų terminalą. Siuntą būtina atsiimti per 72 valandas nuo užsakymo pristatymo. Vėliau neatsiimti užsakymai yra grąžinami Pardavėjui. Pakartotinis neatsiimto užsakymo siuntimas yra mokamas ir sudaro dvigubą siuntimo be nuolaidos kainą.
1.3.4. Pristatymas per LP Express kurjerių tarnybą – Pirkėjo nurodytu adresu siuntos pristatomos darbo dienomis, 8-18 valandomis.
1.4. Formuodamas užsakymą Pirkėjas turi nurodyti tikslius gavėjo duomenis – vardą, pavardę, galiojantį ir LR telefono kodą turintį telefono numerį, el. pašto adresą. Pirkėjas prisiima visas galimai papildomai atsirasiančias išlaidas dėl pateiktų netikslių duomenų.
1.5. Užsakytų Pirkėjo prekių atsitiktinio žuvimo ar sugedimo rizika pereina pirkėjui, kai jis ar jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, priima daiktus.
1.6. Užsakymo pristatymo būdų keitimas, kai užsakymas jau išsiųstas yra neįmanomas.

2. Grąžinimas

2.1. Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo.
2.2. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais.
2.3. Už prekės transportavimo kaštus yra atsakingas klientas.
2.4. Grąžinant prekę būtina pateikti asmens dokumentą ir užsakymo numerį ar sąskaitą faktūrą.
2.5. Pinigai bus grąžinti grynaisiais pinigais arba pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą, jei už prekę buvo sumokėta pavedimu. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.

2.6. Į grąžintinų prekių sąrašą neįtraukiama:

2.6.1. Prekės pristatymo kaštai.
2.6.2. Fotoplokštelės, jei buvo pažeisas gamyklinis jų įpakavimas.
2.6.3. Sudaužytos, sugadintos, subraižytos ar kitaip dėl kliento kaltės mechaniškai pažeistos prekės.
2.6.4. Iš kliento įkeltų failų atspaustos fotografijos.

Į viršų