Kino juostų, vaizdajuoščiu, audio kasečių perašymas į DVD ar perkėlimas į laikmenas

Elektoninei technikai sparčiai tobulėjant keičiasi ir vaizdinės medžiagos išsaugojimo laikmenos. Technologiškai atgyvenusias kino juostas, magnetines video kasetes, CD ir DVD diskus pakeitė nauji, vis labiau išpopuliarėjantys išsaugojimo būdai – flash atmintukai ar HDD kaupikliai, kuriuos galima jungti tiesiai prie TV ir mėgautis vaizdu.

Įrašai laikomi VHS, VHS-C, video8, HI8, miniDV ar kitoje magnetinėje vaizdajuostėje laikui bėgant praranda kokybę. Tai atsitinka ne tik dėl dažno vaizdajuostės naudojimo, bet ir nuo paprasčiausio jos laikymo lentynoje, bei netinkamo oro drėgmės santykio. Perdžiūvusios juostelės peržiūros metu trūksta, nuo jų trupa dengiamasis magnetinis sluoksnis su jūsų atsiminimais. Vaizdajuostės tarnavimo laikas 10 – 15 metų, po to filmuoti vaizdai paprasčiausiai išnyksta kartu su Jūsų įamžintos praeities dalimi. Naudojant vaizdajuostes iškyla begalės nepatogumų, pavyzdžiui: norėdami surasti tam tikrus kadrus esate priversti ilgai prasukinėti juostą, kol surasite norimą siužetą. Taip pat atlikti paprasčiausią videomontažą pasitelkus vaizdajuosčių leistuvą nepraktiška, bei kartais neįmanoma. Skaitmeninis vaizdo įrašas šių trūkumų neturi. Kopijuoti informaciją esančią skaitmeniniame formate yra daug paprasčiau, nenukenčia vaizdo, bei garso kokybė. Be to, Jūs galėsite toliau montuoti, bei kurti filmus savo namuose, dalintis atsiminimais su draugais bei artimaisiais ar socialiniuose tinkluose.

Kino juostelės 8 mm, 16 mm, taip pat gali atsirasti skaitmeninėje laikmenoje. Jums nebereikės laukti tamsos, kai norėsite peržiūrėti savo ar savo tėvų atsiminimus. Mes perkelsime vaizdą skanavimo būdu, pakoreguosime spalvas ir ekspoziciją, pašalinsime defektus ir įkelsime į Jums priimtiną laikmeną. Taip pat galime sumontuoti video siužetus ar filmus iš Jūsų video medžiagos ar nuotraukų.

Į viršų